Mgr. Michal Balcar je advokátem s desetiletou praxí v oblasti poskytování právních služeb. Má zkušenosti z působení ve větší pražské advokátní kanceláři i z pozice podnikového právníka v nadnárodní korporaci.

Advokátní kancelář Mgr. Michala Balcara poskytuje služby ve všech právních odvětvích, přičemž se specializuje zejména na právo nemovitostí, vymáhání pohledávek, pracovní právo a právo občanské a obchodní. Do portfolia nabízených služeb patří i advokátní úschovy peněz a ověřování podpisů. Klienty kanceláře jsou středně velké společnosti, živnostníci i jednotlivé soukromé osoby. Menší tým advokátní kanceláře, složený ze čtyř kvalifikovaných právníků, je zárukou flexibility a individuálního přístupu ke každému klientovi. Úvodní konzultace je poskytována zdarma.

Advokátní kancelář sídlí na Praze 1 - Malé Straně, prostřednictvím spolupracujících advokátů však poskytuje právní služby i v Brně, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a díky službě e-advokacie také klientům z jiných míst České republiky.